Warsztaty

Wszystkich chętnych chcących poeksperymentować z gliną, poznać lub rozwinąć swoje możliwości w tej technice serdecznie zapraszam do mojej pracowni. Glina jest niesamowicie plastycznym materiałem, z którego można ulepić niemal wszystko. Warsztaty z ceramikiSpróbuj, a zobaczysz że świat gliny i kolorowych szkliw wciąga jak magnes. Dodatkowo możesz mieć z tego same korzyści, bo po co wydawać pieniądze na prezenty skoro można je samemu zrobić? I do tego mieć z tego jeszcze mnóstwo radości i przyjemności. Kubeczki, misy, szkatułki, kotki, aniołki i… całe mnóstwo innych ciekawych i unikatowych rzeczy. Puść wodze swojej fantazji, a przekonasz się sam na jak wiele Cię stać. Poznasz nie tylko różne rodzaje gliny czy szkliw, ale też całą gamę technik które pozwolą Ci na naprawdę duuużo i jeszcze więcej.

Zapewniam wszystkie potrzebne materiały, narzędzia, wypał prac oraz służę wszelką pomocą. Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów.

Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów wyjazdowych w Twoim mieście.

Warsztaty w pracowni.

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do mojej pracowni w Starym Sączu, która mieści się niedaleko rynku przy ul. Kaziemierza Wielkiego 10 . Zajęcia odbywają się indywidualnie bądź w grupach do 10 osób maksymalnie.

pracownia ceramiki

Zajęcie odbywają się w :

środy 16-1730

czwartki 16-1730

piątki 16-1730

 

 

 

Koszt: 30 zł dzieci (czas trwania zajęć 1 godz 15min),

obejmuje : wszelkie potrzebne materiały i narzędzia, wypał prac, komfortowe warunki pracy oraz oczywiście wszelką pomoc. Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów.

Organizujemy również urodziny w pracowni (cena do uzgodnienia indywidualnie).

Na zajęcia prosimy umawiać się najpierw telefonicznie 608 79 45 68

Warsztaty wyjazdowe.

Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów ceramicznych w szkołach lub MDK. Zainteresowanych proszę o kontakt. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb.

Warsztaty w przedszkolach.

Zajęcia prowadzone są na miejscu w przedszkolach w sposób twórczy. W trakcie zajęć dzieci poznają różne rodzaje gliny, angob, technik lepienia, rozwija się tzw. „ mała motoryka”, polepsza koncentracja, rozwija wyobraźnia.

Oprócz przedszkoli miejscowych (małopolskich), regularnie bywam w przedszkolach na terenie Katowic i okolic.

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy (prześlę szczegółową ofertę) bądź telefoniczny.

Zapraszam do obejrzenia filmu zrealizowanego podczas warsztatów ceramicznych prowadzonych dla dzieci przedszkolnych.

x
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej