Warsztaty

Wszystkich chętnych chcących poeksperymentować z gliną, poznać lub rozwinąć swoje możliwości w tej technice serdecznie zapraszam do mojej pracowni. Glina jest niesamowicie plastycznym materiałem, z którego można ulepić niemal wszystko. Warsztaty z ceramikiSpróbuj, a zobaczysz że świat gliny i kolorowych szkliw wciąga jak magnes. Dodatkowo możesz mieć z tego same korzyści, bo po co wydawać pieniądze na prezenty skoro można je samemu zrobić? I do tego mieć z tego jeszcze mnóstwo radości i przyjemności. Kubeczki, misy, szkatułki, kotki, aniołki i… całe mnóstwo innych ciekawych i unikatowych rzeczy. Puść wodze swojej fantazji, a przekonasz się sam na jak wiele Cię stać. Poznasz nie tylko różne rodzaje gliny czy szkliw, ale też całą gamę technik które pozwolą Ci na naprawdę duuużo i jeszcze więcej.

Zapewniam wszystkie potrzebne materiały, narzędzia, wypał prac oraz służę wszelką pomocą. Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów.

Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów wyjazdowych w Twoim mieście.

Warsztaty w pracowni.

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do mojej pracowni w Starym Sączu, która mieści się niedaleko rynku przy ul. Kazimierza Wielkiego 10 . Zajęcia odbywają się indywidualnie bądź w grupach do 10 osób maksymalnie.

pracownia ceramiki

Zajęcie odbywają się w :

środy 16-1730

czwartki 16-1730

 Cena: 30 zł dzieci,

obejmuje : wszelkie potrzebne materiały i narzędzia, wypał prac, komfortowe warunki pracy oraz oczywiście wszelką pomoc. Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów.

Na zajęcia prosimy umawiać się najpierw telefonicznie 608 79 45 68

Warsztaty wyjazdowe.

Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów ceramicznych w szkołach lub MDK. Zainteresowanych proszę o kontakt. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb.

Warsztaty w przedszkolach.

Zajęcia prowadzone są na miejscu w przedszkolach w sposób twórczy. W trakcie zajęć dzieci poznają różne rodzaje gliny, angob, technik lepienia, rozwija się tzw. „ mała motoryka”, polepsza koncentracja, rozwija wyobraźnia.

Oprócz przedszkoli miejscowych (małopolskich), regularnie bywam w przedszkolach na terenie Katowic i okolic.

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy (prześlę szczegółową ofertę) bądź telefoniczny.

Zapraszam do obejrzenia filmu zrealizowanego podczas warsztatów ceramicznych prowadzonych dla dzieci przedszkolnych.